Swimming - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Claudia Butterfield (Swimmer) Ursuline Academy
Athlete of the Year Sarah Krusinski (Diver) Mount Notre Dame

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Ellie Wheeler - Senior
Claudia Butterfield - Junior
Megan Glass - Senior
Bella Matesa - Junior
Ursuline Academy 200 Yard Medley Relay
Megan Glass - Senior Ursuline Academy 200 Yard Freestyle
Meredith Moellering - Senior St. Ursula 200 Yard I. M.
Bella Matesa - Junior Ursuline Academy 50 Yard Freestyle
Sarah Krusinski - Sophomore Mount Notre Dame 1 Meter Diving
Megan Glass - Senior Ursuline Academy 100 Yard Butterfly
Bella Matesa - Junior Ursuline Academy 100 Yard Freestyle
Celia Creviston - Junior St. Ursula 500 Yard Freestyle
Meredith Moellering - Senior
Caitlyn Clements - Sophomore
Kristen Hammond - Sophomore
Clara Keiser - Junior
St. Ursula 200 Yard Freestyle Relay
Meredith Moellering - Senior St. Ursula 100 Yard Backstroke
Claudia Butterfield - Junior Ursuline Academy 100 Yard Breaststroke
Bella Matesa - Junior
Claudia Butterfield - Junior
Elizabeth Naylor - Freshman
Megan Glass - Senior
Ursuline Academy 400 Yard Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Maddy Hensler - Sophomore
Brooke Kamstra - Freshman
Anna Tiernan - Sophomore
Megan Wills - Junior
Seton 200 Yard Medley Relay
Clara Keiser - Junior St. Ursula 200 Yard Freestyle
Claudia Butterfield - Junior Ursuline Academy 200 Yard I. M.
Caitlyn Clements - Sophomore St. Ursula 50 Yard Freestyle
Delaney Nelson - Senior Ursuline Academy 1 Meter Diving
Maddy Hensler - Sophomore Seton 100 Yard Butterfly
Clara Keiser - Junior St. Ursula 100 Yard Freestyle
Molly Pressler - Sophomore Seton 500 Yard Freestyle
Sarah Slabe - Senior
Madeline Wolfe - Sophomore
Helene Beerman - Freshman
Elizabeth Naylor - Freshman
Ursuline Academy 200 Yard Freestyle Relay
Maddy Hensler - Sophomore Seton 100 Yard Backstroke
Liza Semona - Junior Ursuline Academy 100 Yard Breaststroke
Meredith Moellering - Senior
Celia Creviston - Junior
Kristen Hammond - Sophomore
Clara Keiser - Junior
St. Ursula 400 Yard Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Amanda Serger - Freshman
Morgan Hoffman - Senior
Anna Voelkerding - Junior
Caitlyn Clements - Sophomore
St. Ursula 200 Yard Medley Relay
Molly Pressler - Sophomore Seton 200 Yard Freestyle
Liza Semona - Junior Ursuline Academy 200 Yard I. M.
Anna Tiernan - Sophomore Seton 50 Yard Freestyle
Caroline Craft - Junior Ursuline Academy 1 Meter Diving
Lucie Roell - Senior Mercy McAuley 100 Yard Butterfly
Caitlyn Clements - Sophomore St. Ursula 100 Yard Freestyle
Ellie Wheeler - Senior Ursuline Academy 500 Yard Freestyle
Meagan Meister - Senior
Lainey Ryan - Sophomore
Kaitlyn Sansone - Sophomore
Katy Elsen - Senior
Mercy McAuley 200 Yard Freestyle Relay
Madeline Wolfe - Sophomore Ursuline Academy 100 Yard Backstroke
Brooke Kamstra - Freshman Seton 100 Yard Breaststroke
Anna Tiernan - Sophomore
Molly Pressler - Sophomore
Brooke Kamstra - Freshman
Maddy Hensler - Sophomore
Seton 400 Yard Freestyle Relay