Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Seton 1:54.03
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 1:59.19
2. Molly Pressler (Sr), Seton 1:59.64
3. Elizabeth Naylor (Jr), Ursuline Academy 2:01.07
4. Amanda Paxson (Sr), Ursuline Academy 2:01.43
5. Brooke Kamstra (Jr), Seton 2:06.84
6. Vivian Naylor (So), Ursuline Academy 2:07.14
7. Hailey Wills (Fr), Seton 2:08.45
8. Katie Pressler (Jr), Seton 2:09.26
9. Andersen Hughes (So), Seton 2:10.07
10. Ava Stratmann (So), Seton 2:12.52
11. Olivia Stumin (Jr), Seton 2:13.45
12. Avery Moerhing (Sr), Seton 2:18.01
13. Josie Brubaker (So), Seton 2:19.62
14. Mary Kate Tucker (So), Seton 2:19.89
15. Shayne Menner (Sr), Seton 2:21.18
16. Hailey Doerflein (Jr), Seton 2:22.96
17. Reagan Feldman (So), Seton 2:26.78
18. Caroline Walter (Sr), Seton 2:26.96
19. Hailey Menner (So), Seton 2:29.38
20. Leah Hafner (Sr), Seton 2:35.64
21. Lucy Adams (So), Seton 2:36.04
22. Emma Hunsche (So), Seton 2:36.51
23. Zoe Loftus (Sr), Seton 2:44.95
24. Karli Sperber (So), Seton 2:46.62
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 2:14.92
2. Brooke Kamstra (Jr), Seton 2:16.67
3. Julianna Wojno (Jr), Ursuline Academy 2:17.87
4. Hailey Wills (Fr), Seton 2:22.45
5. Molly Pressler (Sr), Seton 2:23.67
6. Katie Pressler (Jr), Seton 2:24.15
7. Alicia Burke (So), Seton 2:28.19
8. Lydia Habel (Fr), Ursuline Academy 2:29.80
9. Julia Redder (Jr), Seton 2:33.35
10. Olivia Stumin (Jr), Seton 2:35.54
11. Josie Brubaker (So), Seton 2:37.18
12. Teagan Charles (So), Seton 2:38.60
13. Hailey Doerflein (Jr), Seton 2:39.50
14. Elena Dean (Jr), Seton 2:40.90
15. Ruby Schaefer (Fr), Seton 2:50.57
16. Leah Hafner (Sr), Seton 2:57.57
17. Emma Hunsche (So), Seton 3:03.93
18. Reagan Feldman (So), Seton 3:11.66
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Anna Tiernan (Sr), Seton 25.88
2. Maddie Wolfe (Sr), Ursuline Academy 26.01
3. Kiera Wood (Fr), Ursuline Academy 26.12
4. Helene Beerman (Jr), Ursuline Academy 26.30
5. Julianna Wojno (Jr), Ursuline Academy 27.08
6. Hailey Wills (Fr), Seton 27.32
6. Andersen Hughes (So), Seton 27.32
8. Brooke Kamstra (Jr), Seton 27.76
9. Teagan Charles (So), Seton 28.06
10. Kasey Rivers (Fr), Ursuline Academy 28.30
11. Ava Stratmann (So), Seton 28.35
12. Megan Kock (Sr), Seton 28.80
13. Ruby Schaefer (Fr), Seton 28.83
14. Olivia Stumin (Jr), Seton 29.13
15. Audrey Eary (Jr), Seton 29.18
16. Lucy Adams (So), Seton 29.22
16. Avery Moerhing (Sr), Seton 29.22
18. Reagan Feldman (So), Seton 29.45
19. Elena Dean (Jr), Seton 29.81
20. Paige Schultz (Sr), Seton 29.92
21. Caroline Walter (Sr), Seton 30.03
22. Hailey Doerflein (Jr), Seton 30.44
23. Hailey Menner (So), Seton 30.46
24. Shayne Menner (Sr), Seton 30.89
25. Sam Geiger (Fr), Seton 31.03
26. Leah Hafner (Sr), Seton 31.54
27. Sophie Anglavar (Jr), Seton 31.78
28. Izzy Paff (Sr), Seton 32.30
29. Emma Hunsche (So), Seton 32.56
30. Zoe Loftus (Sr), Seton 32.91
31. Karli Sperber (So), Seton 33.19
1 Meter Diving
  NAME SCORE
1. Mallory Hanna (Jr), Ursuline Academy 215.80
2. Savanna Bos (So), Ursuline Academy 214.55
3. Claire Shimala (Jr), Ursuline Academy 181.10
4. Emma Bruns (Sr), Ursuline Academy 152.20
5. Alison Ramage (Fr), Ursuline Academy 125.35
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 1:00.42
2. Anna Tiernan (Sr), Seton 1:00.56
3. Hailey Wills (Fr), Seton 1:02.42
4. Katie Pressler (Jr), Seton 1:03.04
5. Julianna Wojno (Jr), Ursuline Academy 1:04.71
6. Molly Pressler (Sr), Seton 1:06.35
7. Lydia Habel (Fr), Ursuline Academy 1:07.17
8. Alicia Burke (So), Seton 1:08.00
9. Avery Moerhing (Sr), Seton 1:11.51
10. Teagan Charles (So), Seton 1:15.08
11. Olivia Stumin (Jr), Seton 1:15.68
12. Lucy Adams (So), Seton 1:16.65
13. Hailey Doerflein (Jr), Seton 1:18.22
14. Elena Dean (Jr), Seton 1:18.84
15. Zoe Loftus (Sr), Seton 1:27.96
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 54.60
2. Kiera Wood (Fr), Ursuline Academy 55.89
3. Molly Pressler (Sr), Seton 55.94
4. Anna Tiernan (Sr), Seton 56.90
5. Brooke Kamstra (Jr), Seton 58.33
6. Andersen Hughes (So), Seton 59.51
7. Katie Pressler (Jr), Seton 1:00.43
8. Hailey Wills (Fr), Seton 1:00.91
9. Ava Stratmann (So), Seton 1:01.65
10. Olivia Stumin (Jr), Seton 1:01.91
11. Julia Redder (Jr), Seton 1:02.54
12. Teagan Charles (So), Seton 1:03.24
13. Avery Moerhing (Sr), Seton 1:03.36
14. Josie Brubaker (So), Seton 1:03.68
15. Mary Kate Tucker (So), Seton 1:04.73
16. Reagan Feldman (So), Seton 1:05.06
17. Audrey Eary (Jr), Seton 1:05.09
18. Megan Kock (Sr), Seton 1:05.75
19. Lucy Adams (So), Seton 1:05.81
20. Caroline Walter (Sr), Seton 1:06.14
21. Hailey Menner (So), Seton 1:07.23
22. Shayne Menner (Sr), Seton 1:07.39
23. Paige Schultz (Sr), Seton 1:09.04
24. Ruby Schaefer (Fr), Seton 1:09.90
25. Sam Geiger (Fr), Seton 1:10.18
26. Leah Hafner (Sr), Seton 1:10.21
27. Hailey Doerflein (Jr), Seton 1:10.77
28. Emma Hunsche (So), Seton 1:11.87
29. Izzy Paff (Sr), Seton 1:11.98
30. Zoe Loftus (Sr), Seton 1:12.78
31. Sophie Anglavar (Jr), Seton 1:13.19
32. Karli Sperber (So), Seton 1:13.97
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 5:10.08
2. Molly Pressler (Sr), Seton 5:24.24
3. Elizabeth Naylor (Jr), Ursuline Academy 5:29.13
4. Katie Pressler (Jr), Seton 5:39.69
5. Anna Tiernan (Sr), Seton 5:40.19
6. Hailey Wills (Fr), Seton 5:44.86
7. Andersen Hughes (So), Seton 5:44.93
8. Ava Stratmann (So), Seton 6:03.85
9. Alicia Burke (So), Seton 6:07.42
10. Josie Brubaker (So), Seton 6:07.64
11. Olivia Stumin (Jr), Seton 6:12.87
12. Hailey Doerflein (Jr), Seton 6:19.14
13. Mary Kate Tucker (So), Seton 6:19.75
14. Shayne Menner (Sr), Seton 6:23.77
15. Julia Redder (Jr), Seton 6:25.33
16. Elena Dean (Jr), Seton 6:27.46
17. Caroline Walter (Sr), Seton 6:34.42
18. Reagan Feldman (So), Seton 6:38.16
19. Hailey Menner (So), Seton 6:42.01
20. Ruby Schaefer (Fr), Seton 6:48.39
21. Lucy Adams (So), Seton 6:54.27
22. Izzy Paff (Sr), Seton 6:56.23
23. Karli Sperber (So), Seton 6:57.33
24. Leah Hafner (Sr), Seton 7:00.66
25. Zoe Loftus (Sr), Seton 7:06.95
26. Paige Schultz (Sr), Seton 7:21.72
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Seton 1:44.64
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Maddy Hensler (Sr), Seton 58.98
2. Maddie Wolfe (Sr), Ursuline Academy 59.92
3. Kiera Wood (Fr), Ursuline Academy 1:01.60
4. Amanda Paxson (Sr), Ursuline Academy 1:01.94
5. Kiera Wood (Fr), Ursuline Academy 1:04.14
6. Brooke Kamstra (Jr), Seton 1:04.50
7. Audrey Eary (Jr), Seton 1:06.93
8. Molly Pressler (Sr), Seton 1:10.09
8. Josie Brubaker (So), Seton 1:10.09
10. Caroline Walter (Sr), Seton 1:11.65
11. Teagan Charles (So), Seton 1:13.01
12. Hailey Menner (So), Seton 1:14.55
13. Ava Stratmann (So), Seton 1:17.56
13. Reagan Feldman (So), Seton 1:17.56
15. Zoe Loftus (Sr), Seton 1:17.67
16. Hailey Doerflein (Jr), Seton 1:17.79
17. Shayne Menner (Sr), Seton 1:18.77
18. Mary Kate Tucker (So), Seton 1:19.72
19. Emma Hunsche (So), Seton 1:23.71
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Brooke Kamstra (Jr), Seton 1:11.62
2. Alicia Burke (So), Seton 1:11.98
3. Helene Beerman (Jr), Ursuline Academy 1:12.25
4. Vivian Naylor (So), Ursuline Academy 1:16.11
5. Elena Dean (Jr), Seton 1:17.92
6. Anna Tiernan (Sr), Seton 1:18.53
7. Ruby Schaefer (Fr), Seton 1:18.70
8. Julia Redder (Jr), Seton 1:19.22
9. Olivia Stumin (Jr), Seton 1:23.07
10. Hailey Doerflein (Jr), Seton 1:23.44
11. Leah Hafner (Sr), Seton 1:26.85
12. Sam Geiger (Fr), Seton 1:30.64
13. Megan Kock (Sr), Seton 1:32.94
14. Paige Schultz (Sr), Seton 1:35.18
15. Karli Sperber (So), Seton 1:39.09
400 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Seton 3:43.91