Track - All Conference

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Madi Person - Junior Ursuline Academy 100 Meter Dash
Madi Person - Junior Ursuline Academy 200 Meter Dash
Katie Miller - Senior St. Ursula 400 Meter Dash
Katie Miller - Senior St. Ursula 800 Meter Run
Maggie Breitenstein - Senior St. Ursula 1600 Meter Run
Jenna Murdock - Junior Ursuline Academy 3200 Meter Run
Sarah Rauh - Junior McAuley 100 Meter High Hurdles
Madi Person - Junior Ursuline Academy 300 IM Hurdles
Millie Poenher - Senior
Jenna Accurso - Freshman
Megan Wiesman - Senior
Kylie Hambleton - Senior
Seton 400 Meter Relay
Kylie Hambleton - Junior
Jenna Accurso - Freshman
Miller Poehner - Senior
Megan Wiesman - Senior
Seton 800 Meter Relay
Katie Miller - Senior
Maggie Breitenstein - Senior
Rachel White - Junior
Caroline Hemmer - Sophomore
St. Ursula 1600 Meter Relay
Katie Miller - Senior
Maggie Breitenstein - Senior
Cara Cavanaugh - Freshman
Monica Widmeyer - Senior
St. Ursula 3200 Meter Relay
Sydney Jefferson - Senior Mount Notre Dame Shotput
Rachel Berwanger - Junior McAuley Discus
Madi Person - Junior Ursuline Academy Long Jump
Oyindasola Omoloja - Senior St. Ursula High Jump
Sarah Voit - Senior McAuley Pole Vault

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Shamia Strayhorn - Freshman St. Ursula 100 Meter Dash
Kassie Jordan - Junior Mercy 200 Meter Dash
Sarah Telscher - Senior Seton 400 Meter Dash
Maggie Breitenstein - Senior St. Ursula 800 Meter Run
Hannah Doerger - Sophomore Ursuline Academy 1600 Meter Run
Hannah Doerger - Sophomore Ursuline Academy 3200 Meter Run
Katrina Draginoff - Sophomore McAuley 100 Meter High Hurdles
Katrina Draginoff - Sophomore McAuley 300 IM Hurdles
Kiki Carle - Senior
Emma Helmes - Junior
Grace Thamann - Junior
Brittany Marzheuser - Senior
Mercy 400 Meter Relay
Reese Riep - Freshman
Liz York - Freshman
Ava LeCount - Freshman
Kylie Pfeiffer - Freshman
McAuley 800 Meter Relay
Kylie Pfeifer - Freshman
Christin Speed - Sophomore
Ashley Albrinck - Sophomore
Reese Riep - Freshman
McAuley 1600 Meter Relay
Julie Herriott - Junior
Lucy Hansen - Sophomore
Jenna Murdock - Junior
Hannah Doerger - Sophomore
Ursuline Academy 3200 Meter Relay
Analise Kandra - Senior Seton Shotput
Analise Kandra - Senior Seton Discus
Cassie Talbot - Senior St. Ursula Long Jump
Kassie Jordan - Junior Mercy High Jump
Allison Moellinger - Senior Mercy Pole Vault

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Kiki Carle - Senior Mercy 300 IM Hurdles
Kiki Carle - Senior Mercy Long Jump
Emma Cummings - Senior
Beth Schweinberg - Senior
Elena Hauer - Senior
Meredith Meyer - Junior
Mercy 3200 Meter Relay
Lucy Hansen - Sophomore Ursuline Academy Pole Vault
Lucy Hansen - Sophomore Ursuline Academy 800 Meter Run
Caroline Hemmer - Sophomore St. Ursula High Jump
Julia Herriot - Junior
Paige Murdock - Senior
Tasha Mayer - Senior
Maddie Conner - Senior
Ursuline Academy 1600 Meter Relay
Abby Hoffman - Freshman
Sydney Benning - Junior
Ava LeCount - Freshman
Reese Riep - Freshman
McAuley 400 Meter Relay
Sydney Jefferson - Senior Mount Notre Dame Discus
Kassie Jordan - Junior Mercy 100 Meter Dash
Allison Moellinger - Senior Mercy 400 Meter Dash
Allison Moellinger - Senior
Brittany Marzheuser - Senior
Grace Thamann - Junior
Kassie Jordan - Junior
Mercy 800 Meter Relay
Jenna Murdock - Junior Ursuline Academy 1600 Meter Run
Rachel Ramsey - Senior Mercy 100 Meter High Hurdles
Reese Riep - Freshman McAuley 200 Meter Dash
Beth Schweinberg - Senior Mercy 3200 Meter Run
Maria Striebich - Senior Seton Shotput

 
Buckeye Running Company